Webové stránky

.com

pořiďte si lepší web


+420 774 640 121

E-mail

Tvorba webových stránek pro firmy i jednotlivce

Vytvořím pro Vás nové, nebo upravím staré

Vytvořím pro Vás nové webové stránky, nebo upravím staré

Potřebujete kvalitní web pro Vaše podnikání, neziskovku, osobní webové stránky? Přestaly Vám ty současné vyhovovat? Pak Vám rád pomohu. Vytvářím jak jednoduché, tak i rozsáhlejší projekty, ovládané uživatelsky příjemným redakčním systémem. Pomocí administrace můžete své stránky udržovat vždy aktuální. Staňte se i Vy jedním z mých spokojených zákazníků.


Číst dál

od návrhu ke spuštění

Jak probíhá spolupráce

1.

Zahájení

Zjistím Vaše požadavky na rozsah webových stránek a jejich funkčnost. V úvodním emailu Vám zašlu další informace a cenový odhad.
2.

Šablona, webhosting

Volba výchozí šablony pro Váš web. Šablona slouží jako základ, který upravím podle potřeby. Pokud nemáte doménu a webhosting, pomohu Vám.

3.

Zaslání podkladů

Pro Váš web jsou potřeba hlavně texty, obrázky, nebo logo, pokud je máte. Dále potřebuji znát Vaši přibližnou představu o struktuře webu.
4.

Funkční prototyp

Vytvořím testovací webovou stránku a zašlu Vám odkaz pro přístup. Jde většinou o úvodní stranu, na které se ladí design. Není veřejně přístupná.
5.

Doplnění a ladění

Vytvořím zbývající stránky a web celkově doladím, aby vypadal a pracoval podle Vašich požadavků. Po celou dobu vidíte průběh práce.
6.

Spuštění stránek

Po schválení testovacích stránek a doplnění všech povinných funkcí se stránky spustí pro veřejnost. Nastal správný okamžik pro SEO.

Více o tvorbě webu

Vybrané projekty

Prohlédněte si mé poslední projekty


Načíst další